Hakkımızda

2008 yılında kalıp sektöründe kuruluşumuzdan bu yana beyaz eşya, otomotiv, elektrik, elektronik, telekominikasyon, oyuncak, bahçe ve ev mobilyaları alanlarında faaliyet gösteren firmalara plastik enjeksiyon kalıp üretimi, basımı ile birlikte, plastik parça tasarımı ve aynı konularda teknik danışmanlık hizmeti sunarak müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalıştık. İlk günkü heyecanımızı koruyarak yürüdüğümüz bu yolda sektörün ihtiyacını karşılamak motivasyonumuzu daha da yükseltiyor.

VİZYONUMUZ

Teknolojik yatırımlarla sürekli desteklenen güvenli ve kaliteli ürün yapısını geliştirerek, yenilikçi, özgün ürün tasarımları ve hizmetleri ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemek, bölgesel pazarlarda lider, dünya pazarlarında etkin ve sosyal sorumluluklarının bilincinde, dünya rekabetine uyumlu ve proaktif bir şirket olmaktır.

MİSYONUMUZ

Misyonlarımız arasında topluma ve ekonomiye katma değer sağlamak; gelişimi, yenilikçiliği desteklemek ve ödüllendirmek; mükemmellik olgusunu standartlaştırmak; iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerinden taviz vermemek yer alır.